3 آرزو

 

خانمی در زمین گلف مشغول بازی بود.ضربه ای به توپ زد که باعث پرتاب توپ به درون بیشه زار کنارزمین شد.خانم برای پیداکردن توپ به بیشه زار رفت که ناگهان با صحنه ای روبه رو شد.

قورباغه ای در تله ای گرفتار بود.قورباغه حرف می زد!رو به خانم گفت:اگر مرا از بند آزاد کنی،سه آرزویت را برآورده می کنم.خانم ذوق زده شد و سریع قور باغه را آزاد کرد.قورباغه به او گفت:نگذاشتی شرایط برآورده کردن آرزوها را بگویم.هر آرزویی که برایت برآورده می کنم،10برابر آن را برای همسرت برآورده میکنم!خانم کمی تامل کرد و گفت :مشکلی ندارد.

آرزوی اول خود را گفت...من می خواهم زیباترین زن دنیا شوم.قورباغه به او گفت:اگر زیباترین شوی شوهرت 10برابر از تو زیباتر می شود و ممکن است چشم زن های دیگر به دنبالش بیفتد و تو او را از دست بدهی.خانم گفت؛ مشکلی ندارد.چون من زیباترینم،کس دیگری در چشم او به جز من نخواهد ماند.پس آرزویش برآورده شد.

بعد گفت:که من می خواهم ثروتمند ترین فرد دنیا شوم.قورباغه به او گفت :شوهرت 10 برابر ثروتمند تر می شودو ممکن است به زندگی تان لطمه بزند.خانم گفت؛نه هر چه من دارم مال اوست و آن وقت او هم مال من است.پس ثروتمند شد.نیشخند

آرزوی سومش را که گفت قورباغه جا خورد و بدون چون چرایی برآورده کرد.خانم گفت :میخواهم به یک حمله قلبی خفیف دچار شوم!تعجب

نکته اخلاقی :خانم ها خیلی باهوش هستند. پس باهاشون در گیر نشین.

قابل توجه خواننده های مؤنث:این جا پایان این داستان بود.لطفا صفحه رو ببیندید و برید حالشو ببرید.

...

....

.....

......

مرد دچار حمله قلبی 10 برابر خفیف تر از همسرش شد!!!تعجب

/ 6 نظر / 12 بازدید
متین

وای تو چقدر باحالی[بغل] m

بوسراق

من عاشق این دسته از خانمام . خانمای زرنگ . + شما زرنگی ؟؟؟ [چشمک]

مریم

وبلاگت خیلی باحال بود مرسی راستی با اسم دی ، ام لینکت کردم